Všeobecné podmínky akce Hoppala Pojištění na 24 měsíců

Platnost akce

Akce platí na nové letní osobní a SUV pneumatiky SAILUN zakoupené a odborně namontované v některém z partnerským servisů AM PNEU s.r.o. od 1.3.2019 do 31.12.2019. Akce platí ode dne registrace po dobu 24 měsíců do minimální hloubky dezénu 5 mm podle toho, co nastane dříve. Podmínkou je nákup celé sady pneu (4 kusů). Akce se nevztahuje na dezén Terramax M/T.

Registrace = co musím udělat po koupi

Podmínkou platnosti akce je vaše registrace do 14 dnů od data koupě, a to on-line zde nebo emailem (na email obchod@lassa.cz)  nebo klasickou poštou (vyplněním a odesláním/nascanováním tištěného registračního formuláře, který obdržíte při koupi pneu v pneuservisu) na adresu AM PNEU s.r.o., Nad Porubkou 2355, 708 00 Ostrava Poruba.

Povinnou součástí registrace je doložení dokladu o koupi pneumatik (faktura/paragon/pokladní doklad apod.). Po registraci obdržíte potvrzení aktivace záruky obratem do mailu (v případě registrace on-line nebo emailem) nebo poštou na vámi zadanou poštovní adresu do 30 dnů od registrace (pouze v případě vaší registrace standardní fyzickou poštou).


Rozsah garance = na co máte právo

Od data registrace budou vaše pneumatiky Sailun pojištěny po dobu 24 měsíců resp. do hloubky dezénu 5 mm (podle toho, co nastane dříve) proti všem druhům neúmyslného a neopravitelného poškození (jako například proražení vzniklé vjetím do díry nebo najetím na obrubník, protržení vzniklé najetím na ostrý předmět apod.).

Výše pojistného plnění ve formě slevy na novou pneumatiku závisí na zbytkové hloubce dezénu a řídí se touto tabulkou:

Uplatnění záruky = co dělat v případě poškození pneu

V případě poškození pneu kontaktuje přímo pneuservis, ve kterém jste pneumatiky zakoupili a předložte mu prosím vaše potvrzení aktivace záruky. V případě oprávněného nároku pro vás pneuservis zajistí novou pneumatiku a provede také její výměnu. Práci související s výměnou poškozené pneumatiky hradí vždy koncový uživatel.

Další podmínky

Záruka není přenosná z kupujícího na jinou osobu (např. na nového majitele vozu), ani z konkrétního vozu/SPZ na jiný vůz/jinou SPZ. Neplatí na poškození způsobené úmyslně nebo z nedbalosti, v případě vandalismu nebo krádeže, ani v případě použití v profi nebo hobby motorsportu. Neplatí na užitkové pneumatiky. V případě oprávněného nároku bude každá pneumatika ze zakoupené sady nahrazena maximálně jednou. Minimální hloubka dezénu 5 mm, měřeno minimálně na 4 místech na dané pneu, za výslednou hloubku dezénu bude považována prostřední hodnota naměřená pneuservisem.