Všeobecné podmínky akce Hoppala Pojištění


Platnost akce

Akce platí na nové osobní a SUV pneumatiky SAILUN zakoupené a odborně namontované v některém z partnerských servisů AM PNEU s.r.o. od 1.1.2022 do 31.12.2022. Akce platí ode dne koupě po dobu 12 měsíců do minimální hloubky dezénu 5 mm podle toho, co nastane dříve. Podmínkou je nákup celé sady pneu (4 kusů). Akce se nevztahuje na dezén Terramax M/T.


Rozsah garance = na co máte právo

Od data koupě budou vaše pneumatiky Sailun pojištěny po dobu 12 měsíců resp. do hloubky dezénu 5 mm (podle toho, co nastane dříve) proti všem druhům neúmyslného a neopravitelného poškození (jako například proražení vzniklé vjetím do díry nebo najetím na obrubník, protržení vzniklé najetím na ostrý předmět apod.).

Výše pojistného plnění ve formě slevy na novou pneumatiku závisí na zbytkové hloubce dezénu a řídí se touto tabulkou:

Uplatnění záruky = co dělat v případě poškození pneu

V případě poškození pneu kontaktuje přímo pneuservis, ve kterém jste pneumatiky zakoupili a předložte mu prosím doklad o koupi. V případě oprávněného nároku pro vás pneuservis zajistí novou pneumatiku a provede také její výměnu. Práci související s výměnou poškozené pneumatiky hradí vždy koncový uživatel.

Další podmínky

Záruka není přenosná z kupujícího na jinou osobu (např. na nového majitele vozu), ani z konkrétního vozu/SPZ na jiný vůz/jinou SPZ. Neplatí na poškození způsobené úmyslně nebo z nedbalosti, v případě vandalismu nebo krádeže, ani v případě použití v profi nebo hobby motorsportu. Neplatí na užitkové pneumatiky. Záruka platí pouze na první poškozenou pneumatiku ze zakoupené sady. Minimální hloubka dezénu 5 mm, měřeno minimálně na 4 místech na dané pneu, za výslednou hloubku dezénu bude považována prostřední hodnota naměřená pneuservisem.